Teksty piosenek > M > Magic Wons > Walc o miłości
2 446 079 tekstów, 31 593 poszukiwanych i 773 oczekujących

Magic Wons - Walc o miłości

Walc o miłości

Walc o miłości

Tekst dodał(a): KrainaRozkoszy Edytuj tekst
Tłumaczenie dodał(a): brak Dodaj tłumaczenie
Teledysk dodał(a): KrainaRozkoszy Edytuj teledysk

Tekst piosenki:

Poznałem dziewczynę, piękną miała dziurkę, chciała gryźć orzechy, bawić się w wiewiórkę, musiałem uciekać, ratować klejnoty, spierdalać po klatce, palić od niej wroty.
Druga była inna bardziej taka cicha było tak dopóki jebła kielicha, jak zaczęła ciągnać to prawie urwała, cała poszarpana była moja chała pała.

Ref: Moje wąsidła są jak te sidła, one zniewolą was bez dwóch zdań, przystojny facet z piękną fryzurą zrobi co zechce z milionem Pań, Nie macie siły się oprzeć wcale tak działa na was mój testosteron, jestem jedwabny bardzo powabny, wabie Panienki na akordeon.

Wkrótce poznałem studentke z Warszawy taka była piękna skłonna do zabawy tak sie ucieszyłem że zechciała w trójkę nie wiedziałem że jej kumpel będzie brał mnie w dziurkę potem na przystanku poznałem Ilonę jaka była cudna, chciałem ją za żonę lecz się okazało, powiem wam to smutne ile by nie myła cycki miała brudne

Ref: Moje wąsidła są jak te sidła one zniewolą was bez dwóch zdań przystojny facet z piękną fryzurą zrobi co zechce z milionem Pań, Nie macie siły się oprzeć wcale tak działa na was mój testosteron, jestem jedwabny bardzo powabny wabie Panienki na akordeon.

Poszukałem dalej spotkałem Justynę jaka była słodka jaką miałem minę co się okazało, gdy zjeżdżała windą, patrzę pod spódnicę a tam wielki pindol. Także drodzy moi przyznajcie to sami więcej jest kłopotów niż zabaw z Paniami co byś nie wymyślał nosił co dzień kwiaty chcesz mieć związek fajny - trzymaj się Renaty

Ref: Moje wąsidła są jak te sidła, one zniewolą was bez dwóch zdań, przystojny facet z piękną fryzurą zrobi co zechce z milionem Pań, Nie macie siły się oprzeć wcale tak działa na was mój testosteron jestem jedwabny bardzo powabny wabię Panienki na akordeon.

 

Dodaj adnotację do tego tekstu » Historia edycji tekstu

Tłumaczenie :


Tekst:

Tadeusz Soplica

Edytuj metrykę
Rok wydania:

2023

Wykonanie oryginalne:

Magic Wons

Komentarze (0):

tekstowo.pl
2 446 079 tekstów, 31 593 poszukiwanych i 773 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności