1 738 397 tekstów, 18 249 poszukiwanych i 569 oczekujących
Aysel
Brak zdjęcia
Dodaj zdjęcie

Aysel urodził się w stolicy Azerbejdżanu Baku , najmłodszy z trzech córek dziennikarz i profesor uniwersytetu. Jest potomkiem XIX-wiecznej Azerbejdżanu publicysta Hasan Bey Ceny na zapytanie . Jej babcia od strony matki był pół-rosyjski, pół-Ukrainiec. [ 1 ] Aysel zaczął śpiewać w wieku lat czterech i fortepian stał się jej pasją od dzieciństwa.
Aysel ukończył Liceum intelektu w Baku z udziałem Texas High School ust Texarkana, Texas ) w latach 2005-2006. W ciągu kilku dni jej przybyciu do Stanów Zjednoczonych, przystąpił do miejscowego chóru i rozpoczął szkolenie dla młodych wokalistów konkursach. [ 2 ] Podczas gdy w Stanach Zjednoczonych, Aysel zdobył trzy złote medale w konkursach organizowanych na Uniwersytecie Southern Arkansas i na Uniwersytecie of Texas w Austin . [ 2 ] W 2005 roku uczestniczył w sezonie 4 narodowej Song Contest Yeni Ulduz ("New Star"). W styczniu 2009, Teymurzadeh został na kierunku Stosunki Międzynarodowe na Uniwersytecie Języków Azerbejdżanu .

Brak dyskografii tego artysty

Edytuj dyskografię >>

Komentarze (0):

tekstowo.pl
1 738 397 tekstów, 18 249 poszukiwanych i 569 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności