Teksty piosenek > V > Vida Reluz > My Baby You
2 391 478 tekstów, 30 777 poszukiwanych i 379 oczekujących

Vida Reluz - My Baby You

Vida Reluz - My Baby You

Tekst dodał(a): NateY Edytuj tekst
Tłumaczenie dodał(a): translatorAI Edytuj tłumaczenie
Teledysk dodał(a): basiabijou Edytuj teledysk

Tekst piosenki:

as i look into your eyes,i see all the reasons why,my life's worth a thousand skies,you're the simplest love i've known,and the purest one i'll own,know you'll never be alone. "my baby you,are the reason i could fly,and cause of you,i don't have to wonder why,baby you,there's no more just grtting by,you're the reason i feel so alive,though these words i sing are true,they still fail to capture you,as mere words can only do,how do i explain that smile,and how it turns my world around,keeping my feet on the ground ."i will soothe you if you fall i'll be right there if you call,you're my greatest love of all.

 

Dodaj adnotację do tego tekstu » Historia edycji tekstu

Tłumaczenie przez AI:

Pokaż tłumaczenie
Gdy patrzę w twoje oczy, widzę wszystkie powody, dlaczego wart jestem tysiąca nieba. Jesteś najprostszą miłością, jaką znałem, i najczystsza, jaką będę posiadał. Wiedz, że nigdy nie będziesz sam. "Moje kochanie, dzięki tobie mogłem wzbić się w powietrze, i z twojego powodu nie muszę się zastanawiać, dlaczego. Kochanie, już nie muszę się tylko przemęczać, jesteś powodem, dla którego czuję się tak żywy. Mimo że te słowa, które śpiewam, są prawdziwe, to wciąż zawodzą w oddaniu ciebie, jak tylko mogą je słowa. Jak wyjaśnić ten uśmiech i jak odwraca on mój świat do góry nogami, trzymając moje stopy na ziemi?" Jeśli upadniesz, cię uspokoję, będę tam natychmiast, jeśli mnie wezwiesz. Jesteś moją największą miłością wszech czasów.
Przetłumaczone przez sztuczną inteligencję Popraw to tłumaczenie

 

Historia edycji tłumaczenia
Autor:

(brak)

Edytuj metrykę

Komentarze (0):

tekstowo.pl
2 391 478 tekstów, 30 777 poszukiwanych i 379 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności