Teksty piosenek > E > Elsa Lila > Mars
2 425 257 tekstów, 31 327 poszukiwanych i 520 oczekujących

Elsa Lila - Mars

Mars

Mars

Tekst dodał(a): DoniaLaStrega Edytuj tekst
Tłumaczenie dodał(a): brak Dodaj tłumaczenie
Teledysk dodał(a): DoniaLaStrega Edytuj teledysk

Tekst piosenki:

Mars, ishte një natë e gjatë
Sa hije atë natë
Vërtiteshin mbi shtrat
Ishte një Mars i gjatë
Në një dhomë të ftohtë
Në mure zhgarravitur
Emra, data, lot
Ishte një Mars i gjatë
Vetmuar në një dhomë
Ku shpirti ulëret
Por askush se dëgjon
Ditët numeroja
Mbi një kalendar
Sa doja të të thoja
Se malli mua më ka marrë

E di që me dëgjon
Malli më ka marrë
Unë do të vij herët a vonë
Se të vertetën e dimë unë dhe ti ,dhe ti
Se herët a vonë do të vij
Po unë do të vij

Ishte një Mars i gjatë
Sa hije atë natë
Vërtiteshin mbi shtrat
Vetmuar në dhomë
Një zë i mbytur jam
Askush nuk më dëgjon
Përgjigje jo nuk kam
Ishte një Mars i gjatë
Në një dhomë të ftohtë
Në mure zhgarravitur
Emra, data, lotë
Ditët janë njëѕoj
I njëjti kalendar
Sa doja të të thoja
Se malli mua me ka marrë

E di që më dëgjon
Malli më ka marrë
Unë do të vij herët a vonë
Se të vërtetën e dimë une dhe ti , dhe ti
Se herët a vonë do të vij
Se malli mua me ka marrë
Malli më ka marre
Se të vërtetën e dimë une dhe ti, dhe ti
Se herët а vonë do të vij

Po , unë do të vij…

 

Dodaj adnotację do tego tekstu » Historia edycji tekstu

Tłumaczenie :


Autor tekstu:

Elsa Lila

Edytuj metrykę
Kompozytor:

Elsa Lila

Rok wydania:

2023

Wykonanie oryginalne:

Elsa Lila

Ścieżka dźwiękowa:

Festivali i Këngës 62 (2023)

Komentarze (0):

tekstowo.pl
2 425 257 tekstów, 31 327 poszukiwanych i 520 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności