tekstowo.pl
1 666 700 tekstów w serwisie, 17 249 poszukiwanych i 866 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Trading Yesterday
Fanów: 34
Zobacz teksty piosenek >
trading_yesterday
O wykonawcy Płyty

To amerykański zespół grający rock alternatywny czy też pop/rock, uformowany w 2003 roku.

W maju 2003 roku, David i Mark Colbert podczas obiadu w IHOP decydują o powstaniu zespołu. Razem wykupili apartament w którym zaczęli tworzyć muzykę. Później dołączył Steven McMorran, który miał podobne plany.

15 maja 2004 roku, Trading Yesterday tworzy swoją pierwszą płytę - „The Beauty And The Tragedy”, która została nagrana w apartamencie Davida. Potem podpisali umowę z Epic Records, który latem 2005 roku wypuścił ich pierwszy singel - One Day.

Pod koniec 2005 roku, zespół rozwiązał kontrakt z amerykańską wytwórnią muzyczną Epic Records.

27 czerwca 2006 roku, odchodzi współzałożyciel zespołu Mark Colbert z powodu kariery w audio inżynierii.

W październiku 2006 roku, Trading Yesterday zagrał na otwarcie pokazu dla ważnego w chrześcijańskiej muzyce Chrisa Tomlina.

Druga płyta zespołu Trading Yesterday - More Than This nigdy nie została oficjalnie wypuszczona, a w grudniu 2006 roku pojawiła się w internecie. Na płycie pojawiło się siedem utworów z debiutanckiej płyty The Beauty and the Tragedy, które zostały nieco zmienione. Są to takie utwory jak: „One Day”, „She Is The Sunlight”, „Love Song Requiem”, „For You Only”, „World On Fire”, „The Beauty & The Tragedy” i „Shattered”. Głównym przesłaniem płyty tak jak pierwszej (debiutanckiej) jest miłość, która zabija i ratuje.

Brak dyskografii tego artysty

Edytuj dyskografię >>

Komentarze (0):

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności