1 737 121 tekstów, 18 250 poszukiwanych i 586 oczekujących
Putonrock
putonrock

PUTONROCK - projekt trzech muzyków, którzy w swoim życiu osiągnęli bardzo wiele ale postanowili przygotować odtrutkę na te „zniewolone” czasy. Z pasji i chęci pokazania muzyki w jej najczystszej postaci.
Powstali z inicjatywy Tadeusza Putona który w przeszłości współpracował z Józefem Skrzekiem, zespołami L-4, Universe, Hilton czy WOW Desant. Na świecie poznali się na jego talencie m.in. Gloria Estefan, Dieter Bohlen czy Jesse Brown.
Artysta do składu zaprosił Jerzego Grunwalda, znanego z występów w zespole No To Co, En Face czy licznych kolaboracji m.in. z zespołami Ametysty, Ślęzanie czy Guitar Brothers. Tego samego, który pod pseudonimem George & G i z pomocą Erica Marienthala, Alexa Ligertwooda, Davida Garfielda czy Josepha Williamsa , zawojował Azję znakomitą płytą „So Much To Say”, zdobywając m.in. rynki muzyczne na Tajwanie, w Singapurze , Japonii a ostatnio w Europie.
Skład uzupełnia Jan Hilton czyli (Janusz Hryniewicz), który ma za sobą udane epizody w zespołach Wiślanie’ 69, Bractwo Kurkowe 1791, SBB Breakout a także długoletnią podróz muzyczną z Grunwaldem, z którym nagrali cieszący sie powodzeniem w Skandynawi album "Try' Wspólnie przygotowali mieszankę blues rockowego grania, podpartego popową melodyką a osadzoną w tradycji nurtu Americana.
Fani The Eagles, Chicago, solowej twórczości Timothy B. Schmita, zespołów z Nashville Emerson Drive czy Rascal Flatts powinni być usatysfakcjonowani. PUTONROCK to tabletka zawierająca mieszankę witamin, wzmacniających nas przed zalewem pop kulturowej niestrawności, Istna duchowa osłona. To światełko w tunelu, pozwalające wierzyć, że era piosenkowej konstrukcji przebojów, wraca na właściwe miejsce.

1. Szafa marzeń (2013)

Komentarze (0):

tekstowo.pl
1 737 121 tekstów, 18 250 poszukiwanych i 586 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności