tekstowo.pl
1 695 987 tekstów w serwisie, 17 495 poszukiwanych i 532 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Plan Three
Fanów: 4
Zobacz teksty piosenek >
plan_three
O wykonawcy Płyty

Plan Three to zespół ze Sztokholmu (Szwecjia), założony w 2000 roku.Zespół składa się z Jacob Lovena (wokal), Mathias Garneija (gitara), Tommie Hammara (gitara), Peter Kjellina (bas), David Clewettsa (klawisze) i Kristoffer Folina (perkusja).
Po kilku latach występów na żywo w Szwecji .Zespół zostaje podpisany przez wytwórnie dogmatyczną w 2007 roku . Ukazuje się wtedy singiel piętę achillesową (dystrybuowane przez Universal Music). W tym samym roku zespół zostaje wspierany przez Takida na ich jesienną trasę w Szwecji. W 2008 roku zespół zagrał na Peace & Love festiwal w Borlänge, pod koniec lata powstaje nowy singiel Triggers . Później, w listopadzie tego roku zespół wspierany został przez 3 Doors Down na ich koncercie w Sztokholmie.
W 2009 roku zespół podpisał kontrakt z wytwórnią Ninetone etykiet i latem zespół nagrał swój debiutancki album z producentem Patrik Frisk.Album zatytułowanyScreaming Our Sins została wydana w Szwecji w dniu 25 listopada i został następnie wydany na całym świecie.
W lecie 2010 zespół zagrał pod Pier Pressure (festival) w Göteborgu na tej samej scenie jna ,której zagrali' The Sounds, on i 30 Seconds to Mars, a także Rammstein i In Flames m.in. podczas Festiwalu Metaltown kilka dni wcześniej. Są one zaplanowane, aby zwiększyć liczbę festiwalowych występów podczas lata,Po powrocie do studia jesienią przygotowują się do nagrywania ich drugiego albumu.

1. Achilles Heel (2007)

2. Brush It Off (2008)

3. Still Broken (2008)

4. Triggers (2008)

5. Screaming Our Sins (2009)

Komentarze (0):

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności