2 204 097 tekstów, 21 731 poszukiwanych i 484 oczekujących
Natti Natasha
natti_natasha_

Natalia Alexandra Gutiérrez Batista (ur. w Santiago de los Caballeros 10 grudnia 1986 roku), znana pod pseudonimem artystycznym Natti Natasha - dominikańska piosenkarka tworząca muzykę reggaeton, latin pop oraz bachatę. W wieku 14 lat zaczęła komponować i nagrywać pierwsze piosenki. Razem ze swoimi przyjaciółmi założyła zespół D'Style, jednak nie udało im się odnieść sukcesu i niedługo później zakończyli swoją działalność. Po długiej przerwie od muzyki, Natti postanowiła spróbować szczęścia jako solistka. Akurat znajdowała się w studiu nagraniowym, gdy pojawił się w nim Don Omar, który był pod takim wrażeniem jej talentu, że zaproponował jej współpracę. Nagrali wówczas piosenkę "Dutty love", która otworzyła jej drogę do sławy.
W 2012 roku wyszedł jej pierwszy album EP "All about me", w całości w języku hiszpańskim. Poza tym współpracowała również z artystami takimi jak Farruko, Daddy Yankee, Silvestre Dangond, Becky G, Thalía i Cosculluela. W 2018 roku ukazał się w sprzedaży jej pierwszy album studyjny - "Iluminatti".

1. All About Me (2012)

2. Iluminatti (2018)

tekstowo.pl
2 204 097 tekstów, 21 731 poszukiwanych i 484 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności