Teksty piosenek > N > Natalia Szroeder > O zespole > Fani
2 484 722 tekstów, 31 566 poszukiwanych i 342 oczekujących
Natalia Szroeder
natalia_szroeder

Natalia Szroeder to polska wokalistka. Od dzieciństwa obracała się w kręgach artystycznych. Wychowywała się otoczona zdarzeniami muzycznymi i teatralnymi. Uniwersalne wartości kultury nie były jej obce, ponieważ była uczestniczką parchowskich festiwali teatralnych i muzycznych. Dzięki prezentowanemu na nich szerokiemu spectrum kulturalnemu Polski, Europy i Świata miała okazję chłonąć je i kształtować pod ich wpływem swoją osobowość. W tym czasie kontynuowała również naukę gry na skrzypcach.

Nie chciała być jedynie konsumentem, postanowiła sama działać. Zakładała z rówieśnikami zespoły wokalne i taneczne. Jest inicjatorem różnych zdarzeń o charakterze kulturalnym. Jednak jej największą pasją okazał się śpiew. Na swojej drodze spotkała wielu wspaniałych artystów, m.in. pianistę Tomasza Stroynowskiego i wokalistkę Weronikę Korthals, z którą realizuje szereg projektów muzycznych. Brała udział w licznych konkursach wokalnych, w których zajmowała czołowe miejsca.

Ma na swoim koncie występy telewizyjne - m.in. w programie "Od przedszkola do Opola". Śpiew Natalii można usłyszeć w filmie "Między kroplami deszczu", jak również podczas występów folklorystycznego zespołu kaszubskiego "Modraki". W 2011 roku Natalia wygrała znany program telewizyjny "Szansa na sukces" śpiewając utwór "Cicha woda" Maryli Rodowicz. Słucha różnej gatunkowo muzyki od jazzu, poprzez muzykę klezmerską i aż do rocka, ale jej największym idolem jest Michael Jackson.

W ostatnim czasie Natalia oddaje się swej pasji z coraz większym zaangażowaniem. Na najbliższy okres ma szerokie plany związane z nagrywaniem kolejnych utworów, tak, aby uzbierał się materiał na jej debiutancką płytę.

Na początku 2012 roku ukazał się teledysk Natalii do piosenki "Potrzebny je drech", którą wykonuje po kaszubsku. W kwietniu premierę miała nowa piosenka wokalistki "Jane".
Mimo wszystko Natalia zasłynęła dopiero wydając piosenkę z Liberem " Wszystkiego na ra
" , która okazała się wielkim sukcesem . W niedługim czasie wydali kolejną piosenkę " Nie patrzę w dół " która również okazała się sukcesem ..Niedawno można było pomyśleć ,że to już koniec współpracy ,ale ten duet postanowił zaskoczyć swoich fanów i w 2014 r. nagrali utwór pt. "Teraz Ty"
Oficjalna strona:
http://www.nataliaszroeder.pl/

1. "Duety" (gościnnie w dwóch utworach) (2013)

2. NATinterpretacje) (2016)

tekstowo.pl
2 484 722 tekstów, 31 566 poszukiwanych i 342 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności