1 738 311 tekstów, 18 251 poszukiwanych i 354 oczekujących
Miracle Of Sound
miracle_of_sound

Miracle of Sound składa się z właściwie tylko jednego członka - multiinstrumentalisty, Irlandczyka Gavina Dunne - który tworzy piosenki, najczęściej rockowe, o swoich ulubionych grach. Wszystko zaczęło się od dnia, w którym Gavin uświadomił sobie podczas grania w Half-Life 2, że mimowolnie tworzy w głowie tekst piosenki o tej grze; stąd wziął się jego pierwszy utwór, "Gordon Freeman Saved My Life", który był początkiem niekonwencjonalnej, ale szybko rozwijającej się kariery muzycznej Gavina.

Popularność zdobył dzięki utworowi "Commander Shepard" o grze Mass Effect, której fanami zostali sami członkowie BioWare, studia odpowiedzialnego za stworzenie owej gry. Spodobała się im ona do tego stopnia, że poprosili Gavina o stworzenie drugiego utworu o ME (jest nim "Normandy"), a później też trzeciego, specjalnie z okazji premiery trzeciej części sagi - efektem tego jest piosenka "Take It Back".

Wszystkie piosenki Miracle of Sound są dostępne na YouTube oraz na stronie magazynu The Escapist, z którym Gavin Dunne współpracuje. Nowe piosenki pojawiają się tam mniej więcej co dwa, trzy tygodnie. Można je też nabyć w postaci MP3 z serwisu Bandcamp ( http://miracleofsound.bandcamp.com/ ), za symboliczną opłatą od dolara wzwyż.

1. Level 1 (2011)

2. Level 2 (2012)

3. Press X To Rock (2012)

4. Level 3 (2013)

5. Level 4 (2013)

6. Vistas (2014)

tekstowo.pl
1 738 311 tekstów, 18 251 poszukiwanych i 354 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności