1 929 282 tekstów, 17 757 poszukiwanych i 248 oczekujących
Marcin Maciejczak
marcin_maciejczak

Marcin Maciejczak (ur. 16 stycznia 2006 w Bartochowie) – polski piosenkarz popowy.
Zwycięzca trzeciej edycji programu TVP2 The Voice Kids 2020.

Przygodę ze śpiewem rozpoczął w Warckim Centrum Kultury, gdzie jego nauczycielem został Jarosław Miłek, doświadczony muzyk i nauczyciel śpiewu. 22 grudnia 2015 roku założył swój kanał w serwisie YouTube, gdzie publikował covery. Utwory publikowane przez niego nagrywał w zaciszu własnego domu, w czym pomagała mu siostra. Klipy nagrywał telefonem, sam tworzył do nich scenografie i sam je montował.

W 2018 roku wziął udział w castingu do jedenastej edycji programu „Mam talent”. Podczas przesłuchania wykonał przed Agnieszką Chylińską, Małgorzatą Foremniak i Agustinem Egurrolą utwór „Zacznij od Bacha” z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego

Pod koniec 2019 wziął udział w przesłuchaniach do trzeciej edycji programu TVP2 The Voice Kids. Podczas tzw. „przesłuchań w ciemno” zaśpiewał piosenkę Lady Gagi „I'll Never Love Again” i zdobywszy uznanie wszystkich trenerów, przeszedł do kolejnego etapu, dołączając do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Jego pierwszy singiel to piosenka "Jak Gdyby Nic", teledysk do tego utworu możemy oglądać na YouTube.

Brak dyskografii tego artysty

Edytuj dyskografię >>

tekstowo.pl
1 929 282 tekstów, 17 757 poszukiwanych i 248 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności