tekstowo.pl
1 606 791 tekstów w serwisie, 16 145 poszukiwanych i 759 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
M.I.B
Fanów: 28
Zobacz teksty piosenek >
m_i_b
O wykonawcy Płyty

M.I.B ~ Most Incredible Busters (엠아이비) - zespół hip-hop’owy z Korei Południowej.

W skład zespołu wchodzi czterech członków:
5Zic (Leader, Rapper)
Real Name: Kim Han Gil 김한길
Birthday: 26 Lipiec 1988

Kangnam (Vocalist)
Real Name: Namekawa Yasuo 나메카와 야스오
Birthday: 23 Marzec 1987

Cream (Rapper)
Real Name: Kim Gi Seok 김기석
Birthday: 14 Luty 1990

Sims (Rapper, Maknae)
Real Name: Sim Jong Su 심종수
Birthday: 27 Luty1991

1. Most Incredible Busters (2011)

2. ILLUSION (2012)

3. Money In The Building (2013)

4. The Maginot Line (2014)

Komentarze (1):

nashiyo
Nashiyo 24 czerwca 2014 21:14
(0) + -
Po więcej informacji na temat M.I.B zapraszam na polską stronę o nich! ~ http://mibpoland.wordpress.com/ ~

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności