1 988 263 tekstów, 18 201 poszukiwanych i 252 oczekujących
Kradness
kradness

Kradness jest stosunkowo nowym utaite z silnym oraz zniewalającym głosem, który zazwyczaj coveruje optymistyczne piosenki.
Jest znany z częstego autotuningu jego głosu, więc jego covery często są oznaczane taggami "kerorist" (ケロリスト), kontaminacja "kerokero" (ケロケロ, onomatopeja dla autotune) i "terrorist" (テロリスト). Jego głos pasuje do piosenek o lekkim brzmieniu elektrycznego rocka, takich jak stworzone przez niki, na przykład jego cover "GLIDE"Nv.gif.
Jednakże najwyraźniej jego częste autotuningi spotkały się z krytyką, więc w niektórych z jego coverów zostawia notkę, że proponuje kliknąć "Wstecz" w przeglądarce jeśli nie lubią autotuningu.
Często robi covery piosenek z Leychal . Ostatnio zaczął coverować w duecie z Reol, ich głosy sprawiają wrażenie uzupełniających się.
Kradness coveruje głównie piosenki VOCALOIDów, jednak jego pierwszy cover, udostępniony w kwietniu 2011, to "a fact of life"Nv.gif, oryginalnie zaśpiewane przez zespół fact. Jego pierwszą solową piosenką-hitem był cover "Babylon"Nv.gif, jednak obecnie jest oznaczony jako prywatny. Jego najbardziej popularny cover na bieżąco na obu portalach, Nico Nico Douga oraz YouTube to "Yī Èr Fanclub"Nv.gif z 263 tysiącami i 300 tysiącami odsłon odpowiednio od sierpnia 2013. Jednak wersja na YouTube jest inna niż z Nico Nico Douga, nie zawierająca ad-libs.
Kradness również mixuje i koduje piosenki dla innych utaite.

[informacje wzięte ze strony:]
http://pl.utaite.wikia.com/wiki/Kradness

1. Krad Votrex (2013)

2. Krad Matrix (2015)

tekstowo.pl
1 988 263 tekstów, 18 201 poszukiwanych i 252 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności