Teksty piosenek > K > Kamień Kamień Kamień > O zespole
2 480 643 tekstów, 31 595 poszukiwanych i 684 oczekujących
Kamień Kamień Kamień
kamien_kamien_kamien

KamieńKamieńKamień - Zespół założony został w 2002 roku z inicjatywy łódzkiego kompozytora i gitarzysty Marcina Różyckiego oraz basisty Piotra Urbańczyka. Aktualny, stały skład ukształtował się jednak dopiero w 2005 roku. Po debiutanckim koncercie w towarzystwie nowych członków zespołu - młodego wokalisty - żółtodzioba Jakuba Krupskiego-Marii, oraz znanego już w środowisku muzycznym perkusisty Krzysztofa Grabowskiego w jednym z najbardziej znanych klubów w Łodzi zespół okrzyknięty został "Nowym Zjawiskiem Kultowym" przez Macieja Kopackiego - łódzkiego producenta, prezesa Agencji Artystycznej "Stereo".

Eklektyczna muzyka z pierwszej płyty zespołu to pokazane w krzywym zwierciadle miasto, z którego pochodzą wszyscy jego członkowie. Przekrój przez wirtuozerskie solówki gitarowe, "bujającą" sekcję rytmiczną, energiczny, szaleńczy wokal, Funk, Reggae, Blues, Soul, czy energetyczny Rock prezentowany przez KamieńKamieńKamień nie jest jedynie przekrojem przez gatunki muzyczne, ale przekrojem przez kultury, style i klimaty snujące się ulicami Łodzi, przekrojem przez marzenia i nadzieje, ale przede wszystkim przez chęć życia każdego z mieszkańców tego dziwnego miasta. Dlatego właśnie fani przychodzący na koncerty zespołu to otwarci i ciekawi życia indywidualiści, którzy nie chcą być kojarzeni z jedną tylko kulturą.

1. Afryka (2009)

tekstowo.pl
2 480 643 tekstów, 31 595 poszukiwanych i 684 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności