1 846 002 tekstów, 17 426 poszukiwanych i 354 oczekujących
Jan Stosur
jan_stosur

Jan Stosur - Polski wokalista, pianista i twórca tekstów.

Swoją karierę zaczął mając zaledwie 5 lat gdy otrzymał od siostry pierwszy keyboard, już wtedy zaczął swoją historie z muzyką. Już jako dziecko interesował się życiem gwiazd pochodzących z różnych stron świata, naśladował swoich idoli a w jego sercu wciąż wzrastał płomyk rozpalającym jego miłość do muzyki. W wieku 13 lat zaczął również śpiewać i komponować. Jego twórczość to głównie utwory typu ballada, które prowadzają słuchacza w niesamowity trans oraz porywają przy każdym utworze.


Wszystko zaczęło się od Jego pierwszej piosenki "Marzenie", która przyniosła Jankowi pierwszy przedsmak sławy lecz nie znajdzie się ona na płycie, która pojawi się początkiem 2018 roku. Debiutancka płyta będzie rozpoczynać się od utworu "Przestrzeń" który uzyskał ponad 50 tysięcy wyświetleń a utwór staje się coraz popularniejszy w serwisie VEVO Polska poza nim na płycie znajdować się będzie dziesięć utworów.

W 2016 roku współpracował z Telewizją Polsat. Brał udział w wielu konkursach muzycznych, nawet obcojęzycznych uwzględniając w to Język rosyjski jak i angielski. Został laureatem w wielu konkursach odbywających się w szkole jak i również poza nią. Obecnie występuje na scenie grając swoje utwory jak i covery sławnych ludzi które możemy znaleźć również na jego kanale na serwisie YouTube. Współpracuje z różnymi muzykami oraz youtuberami. Oglądalność filmiku nagranego wraz z Krzysztofem Golonką "Piłka + Pianino = ?" sięga ponad 100 tysiecy.

1. Nadzieja (2018)

tekstowo.pl
1 846 002 tekstów, 17 426 poszukiwanych i 354 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności