tekstowo.pl
1 695 070 tekstów w serwisie, 17 361 poszukiwanych i 720 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Group Home
Fanów: 4
Zobacz teksty piosenek >
group_home
O wykonawcy Płyty

Group Home jest hip-hopowym duetem, w którego skład wchodzą Lil' Dap i Melachi the Nutcracker. Rozgłos osiągnęli jako członkowie legendarnego Gang Starr Fundation obok takich artystów jak DJ Premier i Guru, Afu-Ra, Bahamadia, Big Shug oraz Jeru The Damaja.

Lil' Dap debiutował utworem I'm The Man na płycie Gang Starr – Daily Operation z 1992. Lil' Dap i Melachi the Nutcracker pojawili się razem na kolejnej płycie Gang Starr – Hard to Earn na trackach Speak Ya Clout oraz Words From The Nutcracker. W 1995 wydali swój debiutancki album Livin' Proof, który został bardzo dobrze odebrany, w dużej mierze dzięki ogromnemu wkładowi DJ-a Premiera w produkcję albumu. Swój drugi album A Tear For The Ghetto wydali w 1999. W 2005 Lil' Dap udzielił się polskim w projekcie "U Ciebie w Mieście 2" z takimi raperami jak Vienio i Pele, JWP, PeZet, O.S.T.R.. Najnowszym albumem elementu Group Home czyli Lil' Dap'a jest materiał wydany w 2008 roku o nazwie I.A.Dap wydany przez Babygrande Records.

1. Livin' Proof (1995)

2. A Tear For The Ghetto (1999)

3. Where Back (2008)

4. Gifted Unlimited Rhymes Universal (2010)

Komentarze (0):

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności