Teksty piosenek > G > Grace VanderWaal > O zespole
2 480 643 tekstów, 31 595 poszukiwanych i 719 oczekujących
Grace VanderWaal
grace_vanderwaal

Grace VanderWall - Urodzona 15 stycznia 2004 roku artystka pochodząca z Suffern, Nowy York. Pierwsze utwory zaczęła pisać w wieku 3 lat, po tym jak na urodziny dostała swój pierwszy mikrofon. Zanim pojawiła się w amerykańskim odpowiedniku 'Mam talent' nigdy nie występowała przed większą publicznością.

Ulubionym instrumentem Grace jest ukulele, które kupiła za samodzielnie uzbierane pieniądze. Mama Grace nie zgodziła się na zakup instrumentu ponieważ uważała że nigdy nie będzie na nim grała. Dziewczyna w wywiadzie dla TeenVogue śmieje się że zakup ukulele bez zgody mamy był najbardziej buntowniczą rzeczą jaką zrobiła. Młoda artystka potrafi również grać na pianinie i saksofonie altowym.

W sezonie 11 "America's Got Talent" Grace zaczęła od wyróżnienia w formie "Golden Buzzer" użytego przez Howiego Mandela, co zagwarantowało jej obecność na ćwierć finałach. Po przejściu przez ćwierć finały, pół finały i finał, 14 września 2016 roku Grace zdobywa pierwsze miejsce, 3 miesiące po pierwszym występie gdy nikt jeszcze o niej nie słyszał.

1. Perfectly Imperfect (2016)

2. Just the Beginning (2017)

tekstowo.pl
2 480 643 tekstów, 31 595 poszukiwanych i 719 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności