1 771 713 tekstów, 18 166 poszukiwanych i 491 oczekujących
Emigrate
emigrate

Emigrate to zespół założony przez Richarda Kruspe, gitarzystę i współzałożyciela zespołu Rammstein.Jest to projekt rozpoczęty w 2005 roku, gdy członkowie zespołu Rammstein postanowili na rok przerwać swoją działalność. Pomysł, żeby założyć Emigrate, zrodził się już w czasie, gdy Rammstein nagrał album Mutter.

5 sierpnia 2006 użytkownicy newslettera Rammstein.de dostali zaproszenia na stronę Emigrate oraz możliwość pobrania piosenki "Wake Up". W miarę upływu czasu, na tejże stronie ukazały się próbki utworów "My World", "Babe" oraz "Temptation". Spośród nich fani mogli wybrać najlepszą. Plebiscyt wygrała piosenka "Babe", którą każdy użytkownik newslettera Emigrate, mógł nieodpłatnie pobrać. 21 maja 2007 roku otwarta została oficjalna strona zespołu Emigrate.eu, z tej okazji każdy mógł bezpłatnie pobrać piosenkę "My World". W między czasie podczas jednego z wywiadów Richarda w niemieckiej telewizji w tle słychać było nową piosenkę. W kilka dni później pojawiła się ona na oficjalnej stronie zespołu na myspace- tą piosenką było "New York City". Mniej więcej po upływie tygodnia piosenka ta znikła z profilu. Dopiero 31 sierpnia 2007 roku ukazał się debiutancki album noszący tytuł "Emigrate"

2 sierpnia 2007 w niemieckiej telewizji MTV, a dzień później na oficjalnej stronie zespołu, premierę swoją miał pierwszy teledysk zespołu - My World, który reklamuje film "Resident Evil - Extinction", jednakże w teledysku z oryginalnego składu Emigrate występują tylko Kruspe i Giroux, zaś gitarzystka i perkusista są aktorami. Teledysk nawiązuje nie tylko do promowanego filmu, ale też do promocyjnej sesji zdjęciowej zespołu (motyw z okładki, oraz sześcian). 15 października 2007 roku w niemieckiej telewizji MTV jak również na stronie zespołu premierę miał drugi teledysk - "New York City".

1. Emigrate (2007)

2. Silent So Long (2014)

Komentarze (2):

bozenakaminska7 03 kwietnia 2018 00:00
(+1)
Ja tez go kocham za jego aurę i uśmiech, wspaniały ojciec, muzyk, wrażliwy piękny człowiek.

YukiAsakawa 22 stycznia 2016 18:34
(+2)
Kocham Richarda, świetnie śpiewa po angielsku...

tekstowo.pl
1 771 713 tekstów, 18 166 poszukiwanych i 491 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności