Teksty piosenek > D > Dirty Dancing > O zespole
2 484 623 tekstów, 31 566 poszukiwanych i 409 oczekujących
Dirty Dancing
dirty_dancing

Dirty Dancing to film produkcji amerykańskiej z roku 1987 wyreżyserowany przez Emile Ardolino, w rolach głównych wystąpili Patrick Swayze, Jennifer Grey i Jerry Orbach.

Fabuła:
Jest lato 1963 roku. Frances Houseman, zwana przez znajomych Baby (Jennifer Grey), jest entuzjastycznie nastawioną do życia nastolatką, spędzającą wakacje z rodziną w letnim ośrodku wypoczynkowym Kellerman's. Pewnego wieczoru poznaje tancerza Johnn'ego Castle'a (Patrick Swayze), uzdolnionego i przystojnego instruktora tańca. W obliczu niedyspozycji jego tancerki Penny (zaszła w ciążę), Baby przechodzi intensywny kurs tańca i zastępuje ją na pokazie mambo w hotelu. Wkrótce ona i Johnny zakochują się w sobie, lecz ich związek nie jest aprobowany przez ojca dziewczyny, który podejrzewa chłopaka o nieślubne ojcostwo. W ostatni dzień pobytu w ośrodku ojciec przypadkowo dowiaduje się, że Johnny jest niewinny. Zakochana para manifestuje swoją miłość w pamiętnym i pasjonującym finalnym tańcu przy muzyce (I've Had) The Time of My Life.

Brak dyskografii tego artysty

Edytuj dyskografię >>

Komentarze (2):

billy87 12.05.2013, 22:19
(0)
Film równolatek , że tak powiem. A to dlatego , że też jestem z 1987 roku he he. Mój ukochany film o tematyce tanecznej i nie tylko. Soundtrack - cóż, czasami trzeba wyobraźnię nieco przystopować w czasie słuchania :D Magia i prostota , czar i ponadczasowość, szczerość i uczucia, piękno i artyzm w jednym ... niewiele jest takich filmów które budzą i budują marzenia i wspomnienia - ten film jest jednym z nich. Oglądając go, chciałoby się tam być na scenie, tańczyć i poddać się muzyce i emocjom i zostać tam na zawsze ... I had time of my life zawsze będzie się łączyć dla mnie z pewną szczególną mi osobą , budząc uśmiech na mej twarzy i dodając siły do walki o marzenia - w końcu , największym błędem jest pozwolić strachowi i zwątopieniu unicestwić marzenia i pragnienia - więc .., do walki :) !!

MaggiePN 1.11.2011, 14:38
(0)
Jeden z najbardziej lubianych przeze mnie filmów. Soundtrack powala na kolana.

tekstowo.pl
2 484 623 tekstów, 31 566 poszukiwanych i 409 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności