2 131 413 tekstów, 19 885 poszukiwanych i 968 oczekujących
Belleruche
belleruche

Historia powstania Belleruche jest prawie tak niezwykła jak głos wokalistki zespołu – Kathrin deBoer. DJ Modest oraz gitarzysta Ricky Fabulous znali się już dość długo, grywali razem w knajpach, jeździli po Wielkiej Brytanii, kiedy na ich drodze stanęła Kathrin. Dosłownie „stanęła” ponieważ wpadli oni na siebie w supermarkecie, ta zaś – szalona i nieokiełznana dusza – oczarowała ich niepohamowaną chęcią śpiewania w każdej sytuacji. Może to jej głos – zdecydowany, o czarnym zabarwieniu – zadecydował o powstaniu zespołu.

Belleruche łączą trzy muzyczne pasje, czy raczej – miłość do trzech elementów: gatunku muzyki soulowej i bluesowej, magii płyt winylowych oraz zabawy w elektroniczne przekształcanie wszystkiego, co da się nagrać. „Turntable Soul Music” to chyba zatem najodpowiedniejszy i najprostszy tytuł, jaki można było wymyślić dla debiutanckiej płyty tego zespołu. Zawiera w tych trzech słowach całą jego ideę.

Brak dyskografii tego artysty

Edytuj dyskografię >>

tekstowo.pl
2 131 413 tekstów, 19 885 poszukiwanych i 968 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności