Teksty piosenek > B > Becky G > O zespole
2 482 335 tekstów, 31 581 poszukiwanych i 583 oczekujących
Becky G
becky_g_

Rebbeca Marie Gomez, znana bardziej jako Becky G. Latyno-amerykańska piosenkarka, raperka, autorka tekstów i aktorka.
Urodzona 2 marca 1997 roku w Ingewood (Kalifornia). Wczesne dzieciństwo spędziła w Moreno Valey, jednak z powodu problemów finansowych, jej rodzina przeniosła się do garażu dziadków Becky. Gomez miała wtedy 9 lat. Aby pomóc rodzicom, Bec zaczęła brać udział w reklamach oraz podkładała głos w różnych produkcjach.

Karierę zaczynała na portalu YouTube, wrzucając covery różnych piosenek w 2011. Zanim została solowa artystką, była członkinią dwóch zespołów- G.L.A.M. i B.C.G.
W 2012 roku Gomez gościnnie zaśpiewała w piosence Wish You Were here Cody Simpson, Oath Cher Lloyd, i nagrała remix piosenki Die Young Keshy z Juicy J i Wiz Khalifa. Gomez nagrała z Will.iamem piosenkę Monster dla Sony Pictures Animation i Columbia Pictures do filmu Hotel Transylvania.

6 maja 2013 roku, Becky opublikowała w sieci teledysk do piosenki Play It Again, który był pierwszym singlem z jej debiutanckiej EPki o tym samym tytule, której premiera przypadła na 16 czerwca tego samego roku. Drugi singiel zatytułowany był Can't Get Enough i nagrany został z gościnnym udziałem Pitbulla.

Gomez została ambasadorką COVERGIRL w czerwcu 2014 roku. W roku 2015 gościnnie wystąpiła w serialach takich jak "Austin i Ally" i "Empire".
W 2017 roku zagrała postać Żółtej Wojowniczki w filmie Power Rangers.
Becky G podjęła współpracę między innymi z CNCO, Leslie Grace, Lali, duetem Mau y Ricky, Karol G, Thalią.

1. Play It Again EP (2013)

2. Mala Santa (2019)

tekstowo.pl
2 482 335 tekstów, 31 581 poszukiwanych i 583 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności