2 154 566 tekstów, 20 179 poszukiwanych i 1 123 oczekujących
Ashton Irwin
ashton_irwin

Ashton Fletcher Irwin (ur. 7 lipca 1994 r.) To australijski piosenkarz i autor tekstów oraz perkusista 5 Seconds of Summer.

Ashton nie był oryginalnym członkiem zespołu, dołączył do niego dopiero w grudniu 2011 roku, kiedy 5 Seconds of Summer potrzebowało perkusisty na koncert. Jest najstarszym członkiem zespołu.

Ashton Fletcher Irwin urodził się w Hornsby w Australii 7 lipca 1994 r. Jest najstarszym dzieckiem Anne Marie Irwin, ma młodszą siostrę Lauren Dawkins i młodszego brata Harry'ego Dawkinsa i wychował się w Australii. Nazwisko jego ojca jest nieznane, ponieważ jego rodzice rozeszli się, gdy był młody. Ma obywatelstwo australijskie i ma mieszane pochodzenie etniczne. Jest chrześcijaninem i posiada psa o imieniu Indie. Dorastając, Ashton uczęszczał i ukończył Richmond High School.

Od wczesnego dzieciństwa Ashton fascynował się muzyką. Kiedy miał osiem lat, dostał swój pierwszy zestaw perkusyjny i nauczył się grać na nim niemal natychmiast. Przez lata nauczył się także grać na pianinie, saksofonie i gitarze.

Przed dołączeniem do zespołu 5 Seconds of Summer Ashton rozpoczął karierę muzyczną w 2011 roku w zespole „Swallow The Goldfish”, w ramach którego napisał i wykonał oryginalne piosenki.

Zanim został poproszony o dołączenie do 5SOS, Ashton nienawidził zespołu, ponieważ podczas nagrywania filmów na YouTube zawsze zapomnieli słowa piosenek. Dołączył jako perkusista zespołu 3 grudnia 2011 roku.

1. Superbloom (2020)

tekstowo.pl
2 154 566 tekstów, 20 179 poszukiwanych i 1 123 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności