1 720 323 tekstów, 18 092 poszukiwanych i 547 oczekujących
Anti Tank Nun
anti_tank_nun

ANTI TANK NUN to nowa formacja metalowa, powołana do życia przec Titusa Tomka Pukackiego (Acid Drinkers) i 14 letniego gitarzystę Igora Gwaderę (o którym mówi Tytus, że to fenomen, któremu nie można pozwolić zgasnąć). Początkowo razem mieli zrealizować wspólne nagranie studyjne i teledysk do niego. Jednak po kilku wspólnych próbach Titus swierdził, że byłoby zbrodnią na rock`n`rollu nie zrobic płyty i wspólnego projektu muzycznego z Igorem, a on tej zbrodni popełnic nie zamierza i tak powstał ANTI TANK NUN - Przeciwpancerna Zakonnica.

Skład zespołu zasilili - Adam Bielczuk i Bogumił Krakowski. Igor jest uczniem Jarka Chilkiewicza (obecnie BRACIA i MY RIOT) i od początku nauki ujawnił nieprawdopodobny talent muzyczny. Jeszcze nikt nigdy na polskim rynku muzycznym, w wieku 14 lat, nie grał w ten sposób partii solowych, nie tylko swoich, ale również solówek takich gitarzystów jak Zakk Wylde, Dimebag Darrel, Randy Rhoads czy Glenn Tipton. Może to być niesamowity produkt na polskiej scenie rockowej.

ANTI TANK NUN ma juz przygotowany materiał na swoją pierwszą płytę, która będzie realizowana w marcu 2012 r. Będzie zatytułowana "Hang 'em High" (Powieście ich wysoko). Igor razem z Titusem tworzą nieprawdopodobie energetyczny duet. Oczywiście razem z młodoscią zestawione jest również niezwykłe doświadczenie sceniczne Titusa i jego znany od lat i niepowtarzalny wizerunek.

Fire Follow Me drugi album studyjny polskiej heavy metalowej grupy Anti Tank Nun. Wydawnictwo ukaże się 13 maja 2013 roku nakładem wytwórni Metal Mind Productions i składać się będzie z dziesięciu premierowych kompozycji.

1. Hang'em High (2012)

2. Fire Follow Me (2013)

tekstowo.pl
1 720 323 tekstów, 18 092 poszukiwanych i 547 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności