2 012 585 tekstów, 18 313 poszukiwanych i 473 oczekujących
Agata Dziarmagowska
agata_dziarmagowska

Agata Dziarmagowska była faworytką Ewy Farnej w programie "X Factor". Po występie dziewczyny na castingu, Ewa zamieściła na swoim Facebooku filmik z rapującą Agatą i opatrzyła go komentarzem: "Dziewczyna naprawdę rozwala system... Agata Dziarmagowska - jesteś świetna".

Agata pożegnała się z programem na etapie domów jurorskich - opiekująca się grupą dziewczyn Ewa przy współpracy ze swoim ekspertem - Kubą Badachem zdecydowała, że dziewczyna nie będzie występowała w odcinkach na żywo. Podczas przekazywania uczestniczce swojej decyzji jurorka dowiedziała się, że Agata ma zaledwie 16 lat. Ewa była w szoku.

Po odpadnięciu z "X Factor" Agata opublikowała na swoim Facebooku post, w którym poinformowała, że miała zamiar wygrać program i jest jej przykro, że przygoda tak szybko się skończyła. Spełniło się jednak marzenie 16-latki. Agata nagrała singiel i w ciągu kilku najbliższych dni zaprezentuje go światu.

Nastolatka w 2012 roku brała udział w "Mam talent". Fani programów muzyczno-rozrywkowych emitowanych przez telewizję TVN pewnie już wtedy widzieli Agatę. Mogą jej jednak nie pamiętać, bo dziewczyna zupełnie zmieniła swój wizerunek.

1. Mogę wszystko, nic nie muszę - Single (2014)

tekstowo.pl
2 012 585 tekstów, 18 313 poszukiwanych i 473 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności