tekstowo.pl
1 693 758 tekstów w serwisie, 17 367 poszukiwanych i 927 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Afrojack
Fanów: 44
Zobacz teksty piosenek >
afrojack
O wykonawcy Płyty

Afrojack to holenderski Dee Jay oraz producent muzyczny urodzony 9 września 1987 roku w Spijkenisse. Pod tym pseudonimem artystycznym kryje się nie kto inny jak Nick van de Wall.

W wieku 5 lat zaczął się uczyć grać na pianinie, choć to nie sprawiało mu dużo radości. Dopiero w wieku 11 lat znalazł takie programy jak Fruity Loops (oprogramowanie do obróbki muzyki), który używa do dziś. Jednak obecnie program zmienił nazwę na FL Studio.

W wieku 16 lat po raz pierwszy stanął za profesjonalną konsoletą. Początkowo był barmanem, ale jega ambicje i zaangażowanie pozwoliło mu się wybić i został rezydentem w klubie Las Palmas w Rotterdamie. Przez 5 miesięcy pracował jako DJ. W tym czasie nauczył się mnóstwo o grze.

Ostatnimi czasy Afrojack zaczął produkować muzykę, co pozwoliło mu się ukazać na rynku muzycznym. Do dziś znany jest ze swoich utworów. Początkowo szybko zdobył sławę w rodzinnym mieście, jednak to było mało.

Obecnie artysta jest znany na całym świecie. Dzięki temu zapraszany jest na wiele eventów oraz wielkich festiwali na globie.

1. Lost & Found (2010)

2. Lost & Found 2 (2011)

3. It's a matter of.. (2013)

4. Forget the World (2014)

Komentarze (1):

beyoncee
Beyoncee 26 grudnia 2010 19:36
(-4) + -
Świetny duecik!! <33

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności