1 763 175 tekstów, 18 205 poszukiwanych i 444 oczekujących

Noga - Spontan

Tekst dodał(a): NerQu Edytuj tekst
Tłumaczenie dodał(a): brak Dodaj tłumaczenie
Teledysk dodał(a): marcin Edytuj teledysk

Tekst piosenki:

Ref.
To wielki spontan, tęsknię za ludźmi których na tym świecie nie mogę już spotkać, co mam powiedzieć dziewczynie którą z całego serca kocham. Jestem naiwnym dzieciakiem i nie mogę się wcale poddać. (wcale się poddać)

Zw.1

Ma ma ma mam zer wyj**ane co pomyślą o mnie, zapijam te żale chce rano zapomnieć czuje się na zwale bo pijany ciągle odlatuje dalej znowu na tej bombie ciągle się pytają czy że mną okej
Nie wiem co powiedzieć pisze testament jeśli jutro zgine nie płacz za mną wiesz mała jesteś piękna z Tobą widzę sen.

Teraz widzę to podwójnie dopiero odpocznę jak poleże w trumnie myślę o tym czy to w ogóle pójdzie nagrywam nutę odpisze Ci później myśli tysiące i każde o tobie nie mam pojęcia czy dalej tak mogę myśli tysiące i każde o tobie, nie mam pojęcia czy..

Ref.
2x To wielki spontan, tęsknię za ludźmi...

Zw 2.
Nigdy nie chce być już taki sam ja marzyłem o tym żeby zwiedzić świat pamiętasz te Peru i Paryż na małolata bardzo duże plany musisz zrozumieć zabijać nasz czas dlatego nie chce być już nigdy sam musisz zrozumieć zabijać nasz czas polej kolejkę i chwiloo trwaj.

Pier**le wasze podboje chce dziewczyny co rozpali ten ogień złamane serce odstawiam na potem jak zarobią to zamienię na drobne złamane serce odstawiam na potem wydaje płyte może będzie ogień dziewczyno z włosami blond która widzę na co dzień.

Ref.
2x To wielki spontan, tęsknię za ludźmi których na tym świecie nie mogę już spotkać, co mam powiedzieć dziewczynie którą z całego serca kocham, jestem naiwnym dzieciakiem i nie mogę się wcale poddać.(wcale się poddać)

 

Historia edycji tekstu

Tłumaczenie:

Niestety nikt nie dodał jeszcze tłumaczenia tego utworu.

Dodaj tłumaczenie lub wyślij prośbę o tłumaczenie

 

Autor tekstu:

Noga

Edytuj metrykę

Komentarze (0):

tekstowo.pl
1 763 175 tekstów, 18 205 poszukiwanych i 444 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności