1 741 314 tekstów, 18 291 poszukiwanych i 463 oczekujących

Mythos - In Veiled Language (true version)

Brak teledysku
Dodaj teledysk
Tekst dodał(a): niko277 Edytuj tekst
Tłumaczenie dodał(a): ravebase Edytuj tłumaczenie
Teledysk dodał(a): brak Dodaj teledysk

Tekst piosenki:

I don`t wish you protection of mind and body. I don`t wish you a life without pain and bewilderment. What would you do with a life like that, like what? But sometimes in some branch there you would have a presentiment. Just maybe this is the day, You won`t forget after everything will be in a different way? In a quiet moment in a quiet places, suddenly understand, know what`s true... We have talked about it!!! Just maybe this is the day, You won`t forget after everything will be in a different way ? Someone carries and brings you towards your end...

 

Historia edycji tekstu

Tłumaczenie:

Pokaż tłumaczenie
Nie życzę ci ochrony ciała i umysłu. Nie życzę ci życia bez bólu i zdziczenia. Co byś zrobił z takim życiem jak to, jak co? Ale czasami, w niektórych dziedzinach możesz mieć przeczucie. Że może dziś jest ten dzień w którym nie zapomnisz wszystkiego będącego inaczej? W cichej chwili, w cichym miejscu, nagle zrozum, wiedz co jest prawdziwe...Rozmawialiśmy o tym!!! Że może dziś jest ten dzień w którym nie zapomnisz wszystkiego będącego inaczej?
Ktoś niesie i wynosi ci naprzeciw twój koniec...

 

Historia edycji tłumaczenia
Autor:

(brak)

Edytuj metrykę

Komentarze (0):

tekstowo.pl
1 741 314 tekstów, 18 291 poszukiwanych i 463 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności