1 946 530 tekstów, 17 894 poszukiwanych i 276 oczekujących

Hands - Restart

Tekst dodał(a): MissFortune Edytuj tekst
Tłumaczenie dodał(a): ins0mnia Edytuj tłumaczenie
Teledysk dodał(a): MissFortune Edytuj teledysk

Tekst piosenki:

I can feel my heart giving in to the weight of your design. And like a remedy your fixing me, while the world has left me blind. I sang for you, and meant what I said. But it's still hard to believe. I was burning my wick at both ends, but no light could be seen. I get frustrated. But I just need to let go. Lift me up (into your arms) and weigh me down. Reach straight into my heart. I've been holding on so long, but I just need to let go.I carried torches from east to west, and watched the flames burn themselves out. Fighting every battle, never trusting that you were on my side. I will fall into your arms and cry, you are God! Lift us up and hear our cry, you are God!

 

Historia edycji tekstu

Tłumaczenie:

Pokaż tłumaczenie
Jestem w stanie poczuć jak moje serce poddaje się wadze twojego projektu. I jak środek zaradczy próbujesz mnie naprawić, podczas gdy świat zostawił mnie ślepego. Śpiewam dla ciebie, oznacza to dokładnie to co myślę. Ale wciąż jest to ciężkie do uwierzenia. Spaliłem swój knot na końcu, ale nie mogłem zobaczyć żadnego światła. Byłem zdenerwowany. Ale muszę odpuścić. Podnieś mnie (w swoich ramionach) i obciąż. Dotrzyj do mojego serca. Trzymałem to w sobie bardzo długo, i w końcu muszę odpuścić. Miałem pochodnie od wschodu do zachodu, i patrzyłem jak płomień je spala. Walcząc w każdej walce, nigdy nie ufałem ci że stoisz po mojej stronie. Wpadnę w twoje ramiona i zacznę płakać, jesteś Bogiem!
Podnieś nad i usłysz nasz płacz, jesteś Bogiem!

 

Historia edycji tłumaczenia
Autor:

(brak)

Edytuj metrykę

Komentarze (0):

tekstowo.pl
1 946 530 tekstów, 17 894 poszukiwanych i 276 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności