1 845 659 tekstów, 17 427 poszukiwanych i 615 oczekujących

Dr. Dre - Love Letter

Tekst dodał(a): CrunkBoy Edytuj tekst
Tłumaczenie dodał(a): Ruger44 Edytuj tłumaczenie
Teledysk dodał(a): CrunkBoy Edytuj teledysk

Tekst piosenki:

2/26/95

Nicole,

Hopefully you doing well and you realized you need to quit fuckin wit Sedale and come home to your Doctor. I will take care of you baby girl.

I'm in nevada with Hype lookin at spots for this new video we are shooting for that single I told you pac is going to be on once he is out, called California Love. We met a bunch of crazy, naked motherfuckers in the desert today, they were putting up some type of giant wood man. I guess they have a big party out here for a bunch of days. I asked them how much they pay, they said "nothing", I was like no money? Someone should get behind this shit and make some loot of these fools cause they said there will at least be 5,000 people. I think I will have my office look into it, just to see if there is easy money to be had here. I'm bout to pass out girl, wish I was up in that ass. See you back in LA.

Dre

 

Historia edycji tekstu

Tłumaczenie:

Pokaż tłumaczenie
26.02.95

Nicole,

Mam nadzieję, że czujesz się dobrze i zdałaś sobie sprawę że musisz przestać pieprzyć się z Sedale* i wrócić do domu do twojego Doktora. Będę dbać o Ciebie dziewczynko.

Jestem w stanie Nevada z Hype* szukając miejsc do tego nowego video do tego singla o którym Ci mówiłem, Pac* będzie na nim jak tylko wyjdzie, nazywa się "California Love". Spotkaliśmy kilku szalonych, nagich skurwieli na pustyni dzisiaj, ustawiali jakiś rodzaj gigantycznego stosu drewna*. Myślę, że mają tu wielkie przyjęcie przez kilka dni. Zapytałem ich, ile płacą, mówili "nic"*, ja na to "nie ma opłaty"? Ktoś powinien się wziąć za to gówno i trochę skosić tych głupców, bo powiedzieli, że będzie co najmniej 5000 osób. Myślę, że nakieruje moje biuro na to, niech na na to popatrzą żeby zobaczyć, czy nie ma tu łatwych pieniędzy.. Zaraz chyba zemdleje, chciałbym być teraz w twojej dupci. Do zobaczenia w LA.

Dre

-----
*Sedale Threatt - koszykarz LA Lakers z którym spotykała się dziewczyna Dr. Dre
*Hype Williams - producent muzyczny
*2Pac był w tym czasie w więzieniu, zaraz potem nakręcił "California Love"
*"Burning Man" - doroczny festiwal na pustyni Nevada w czasie którego buduje sie gigantyczne pomniki z drewna a następnie je pali w geście symbolicznego rozpoczęcia wszystkiego od nowa
*Ktoś w końcu się temu przyjrzał i skosił głupców, teraz wstęp na festiwal kosztuje 400$ :)

 

Historia edycji tłumaczenia
Autor:

(brak)

Edytuj metrykę

Komentarze (0):

tekstowo.pl
1 845 659 tekstów, 17 427 poszukiwanych i 615 oczekujących

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!


Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności