tekstowo.pl
1 448 111 tekstów w serwisie, 13 609 poszukiwanych i 488 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Sobota - Czcij ojca swego i matkę swoją
Odsłon: 34777
Przejdź na stronę wykonawcy >
Edytuj tekst Tekst dodał(a): loveforever1
Edytuj tłumaczenie Tłumaczenie dodał(a): SWAGYsmiler
Edytuj teledysk Teledysk dodał(a): loveforever1
Poleć:

Tłumaczenie:

Pokaż tłumaczenie
Fourth. Honour thy father and thy mother.

1 Thanks for the start, thanks dear, it's better than " that I have something to suck. Today, I write songs, including the one for you, today I notice how important this matter. I have his toddler, I am a father, I finish school bond ends meet. I have a good practice, I take care of the family, I remember how difficult it was his son. Any cause of your worries, now I rozkmina or share this fate. I look straight ahead,the event horizon, perhaps already quite bad emotions in excess. May I notice what was it was today seriously we are a family. The stronger the force of the hour, says Wini, a world ruled by love.

Ref:Honor your father, honor thy mother. Let all those who feel they are not afraid, come here today because I have to be here. Sing with us this chorus. Father honor and revere his mother is to thank for, and learn how to live.
People go out of adversity mock. And to be a man.

2. While still carry you on their hands, I know that survive this song. You will be able to listen to her after years and catch what poisons dad. When you chug probably going to happen, I panted as I was brat.Your old man is of the old, there is a little small, beaten gary. A spilled bottle are both in the game, play it somehow, I believe, because why not.I have a simple equation and apply it, we do not choose family, to make a deal.These are not idle fantasies, hehe, honor your father, as a father I worship. In all the days of his mother, honor, and I his, and the day in which you came.

Ref: Honor your father, honor thy mother. Let all those who feel they are not afraid, come here today because I have to be here. Sing with us this chorus.Father honor and revere his mother is to thank for, and learn how to live. People go out of adversity mock. And to be a man.

3.One thing to mention just a kid, someone unconsciously forgot about the children. Probably about Corach and sons, still waiting steadfastly at Mount Sinai.
Nothing overboard, so nothing tense, moreover, I dig it, I pass by miles. About mama mia, take a wrap, kids protect, not kill.The beating of the stick, it's killing me today alone I have a son, I tell you, I care about my son. And if it hurt someone's hand, " destroy, kill.God stop the children away from the evil guardian angel is you please. Be so kind, protect the least of the brethren.
Of Complete Fourth commandment herein.

Ref:Honor your father, honor thy mother. Let all those who feel they are not afraid, come here today because I have to be here. Sing with us this chorus. Father honor and revere his mother is to thank for, and learn how to live. People go out of adversity mock. And to be a man.

Honor thy son, thine honor his daughter. Let all those who feel they are not afraid, come here today because I have to be here. Sing with us this chorus.Son and daughter worship worship, is to thank for is for you to live. People go out of adversity mock. And to be a man.



" tych słów nie można przetłumaczyć

 

Poznaj historię zmian tego tłumaczenia

REKLAMA

Tekst piosenki:


Czwarte. Czcij ojca swego i matkę swoją.

1. Dzięki za start, dzięki kochani, to lepsze niż dzięgi, że mam coś w bani. Dziś piszę piosenki, w tym jedna dla was, dziś zauważam jak ważna to sprawa. Mam swego szkraba, sam jestem ojcem, szkołę kończę wiązania końca z końcem. Mam dobre wzorce, dbam o rodzinę, pamiętam jak trudnym byłem synem. Każdą przyczynę waszych trosk, teraz mam rozkminę czy podzielę ten los. Patrzę na wprost, w horyzont zdarzeń, chyba już dość złych emocji w nadmiarze. Niech zauważę co było to było, dziś na poważnie jesteśmy rodziną. Mocniejsi siłą z każdą godziną, jak mówi Wini, światem rządzi miłość.

Ref. Czcij ojca swego, czcij matkę swoją. Niech wszyscy ci, co uczuć się nie boją, przyjdą tu dziś, bo muszą tu być. Zaśpiewać z nami ten refren. By ojca czcić i matkę czcić, jest za co dziękować, i uczą jak żyć. Na ludzi wyjść, z przeciwności kpić. I być człowiekiem.

2. Choć jeszcze noszę cię na rękach to wiem, że przetrwa ta piosenka. Będziesz jej mógł słuchać po latach i złapać o czym truje tata. Przysapać pewnie ci się zdarzy, sam sapałem jak byłem gówniarzem. Twój stary ma charakter po starym, nie ma lekko mały, pobite gary. Butelki się rozlały obaj jesteśmy w grze, jakoś to rozegramy, wierzę, bo czemu nie. Proste równanie mam i zastosuję je, rodziny nie wybieramy, dogadamy sie. To nie są mrzonki czcze, hehe, czcij ojca swego, jak ja ojca czczę. We wszystkie dni swoją matkę czcij, jak ja swoją, i dzień w którym przyszedłeś ty.

Ref. Czcij ojca swego, czcij matkę swoją. Niech wszyscy ci, co uczuć się nie boją, przyjdą tu dziś, bo muszą tu być. Zaśpiewać z nami ten refren. By ojca czcić i matkę czcić, jest za co dziękować, i uczą jak żyć. Na ludzi wyjść, z przeciwności kpić. I być człowiekiem.

3. Jedną rzecz wspomnę jeszcze dzieciak, ktoś nieprzytomnie zapomniał o dzieciach. Prawdopodobnie to o córach i synach, wciąż czeka niezłomnie na górze Synaj. Nic nie przeginam, więc nic się nie spinaj, zresztą w to wbijam, o mile omijam. O mama mia, weź się zawijaj, dzieci się chroni, nie zabija. Pobicie od kija, to mnie dobija, dziś sam mam syna, mówię wam, dbam o syna. I gdyby go skrzywdziła ręką czyjaś, zniszczę kurwiszcze, pozabijam. Boże utrzymaj dzieci z dala przed złymi, aniele stróżu o to ciebie prosimy. Bądź tak miły, chroń tych braci najmniejszych. Uzupełniam czwarte przykazanie niniejszym.

Ref. Czcij ojca swego, czcij matkę swoją. Niech wszyscy ci, co uczuć się nie boją, przyjdą tu dziś, bo muszą tu być. Zaśpiewać z nami ten refren. Ojca czcić i matkę czcić, jest za co dziękować, i uczą jak żyć. Na ludzi wyjść, z przeciwności kpić. I być człowiekiem.

Czcij syna swego, czcij córkę swoją. Niech wszyscy Ci co uczuć się nie boją, przyjdą tu dziś, bo muszą tu być. Zaśpiewać z nami ten refren. By syna czcić, by córkę czcić, jest za co dziękować, jest dla kogo żyć. Na ludzi wyjść, z przeciwności kpić. I być człowiekiem.

 

Poznaj historię zmian tego tekstu
Drukuj tekst
Autor tekstu:

Michał

Edytuj metrykę
Kompozytor:

Matheo

Rok powstania:

2013

Wykonanie oryginalne:

Sobota

Płyty:

X Przykazań.

Komentarze (2):

clappss 17 marca 2014 18:29
(+1) + -
1. Dzięki za start, dzięki kochani, to lepsze niż dzień, kiedy mam coś w bani.

NIE DZIEŃ ,a DZIĘGI (czyli pieniadze / hajs) nie znacie takiego słowa ?

3aga333
3aga333 15 stycznia 2014 10:39
(+1) + -
Genialna piosenka ♥

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ