tekstowo.pl
1 448 650 tekstów w serwisie, 13 601 poszukiwanych i 415 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Pono feat. Sokół - Mamy prawo
Odsłon: 9863
Przejdź na stronę wykonawcy >
Edytuj tekst Tekst dodał(a): Kasia1517
Dodaj tłumaczenie Tłumaczenie dodał(a): brak
Edytuj teledysk Teledysk dodał(a): Edyta23113
Poleć:

Tłumaczenie:

Dodaj tłumaczenie
Dołącz do szukających
Tłumaczenia poszukują 2 osoby.

 

REKLAMA

Tekst piosenki:


(elo)
Ref. Mamy prawo, żyć w pokoju.
Mamy prawo, do rozwoju.
Mamy prawo, być kim chcemy.
Mamy prawo, tylko o tym nie wiemy!
1. Czemu ktoś ma ci mówić co masz lubić, nie jesteś głupi. Wiesz co jest dobre, wie to większość ludzi. Czemu ktoś ma ci mówić co masz robić i o co chodzi? Masz przecież prawo na to się nie zgodzić. Ludzie młodzi stojący przed ważnym wyborami mają prawo zapoznać się z wszystkimi aspektami. Mają prawo do decyzji. Mają prawo do wizji lecz samo prawo do prawdy mają naprawdę nieliczni. Skąd ma człowiek wiedzieć jak ma w życiu postępować jak całą konkretną wiedzę chcę się przed człowiekiem schować. A sam człowiek który jest niedoinformowany jest z reguły przez innych ludzi manipulowanym. Nie jesteśmy owcami, tym bardziej baranami. To my sami borykamy się z decyzjami. Więc tym samym mamy prawo poznać całą prawdę, mamy prawo wiedzieć to co jest naprawdę ważne.
(elo)
Ref. Mamy prawo, żyć w pokoju.
Mamy prawo, do rozwoju.
Mamy prawo, być kim chcemy.
Mamy prawo, tylko o tym nie wiemy! x2
2. Czemu ktoś ma ci mówić co jest prawdą a co kłamstwem? Czemu się nie skupisz by samemu odkryć prawdę? Czemu czyjeś słowo dziś traktuję się jak fakty? Niech każdy odnajdzie w sobie na nowo ziarno prawdy. Czymś ważnym jest być dziś człowiekiem świadomym. Ważne jest to żeby wiedzieć co się robi. Masz prawo wiedzieć wszystko co ciebie dotyczy od zawsze chodzi o wiedzę, wiedza też się dzisiaj liczy. Na podstawię wiedzy ćwiczysz to co chcesz rozwijać. Wszystko to co wiesz, wiesz może ci się przydać. Na podstawie wiedzy jaką masz potem grasz jak się znasz to dasz radę wiedza daję ludziom władzę. Czemu ktoś ma ci mówić, mówić ci jak masz żyć? Więc czemu ktoś ma ci mówić, mówić ci kim masz być? Jak to twoja wiedza, to jest twoje doświadczenie. Więc czemu ktoś ma ci mówić jakie jest twoje marzenie?
Ref. Mamy prawo, żyć w pokoju.
Mamy prawo, do rozwoju.
Mamy prawo, być kim chcemy.
Mamy prawo, tylko o tym nie wiemy! x2

 

Poznaj historię zmian tego tekstu
Drukuj tekst
Autor:

(brak)

Edytuj metrykę

Komentarze (0):

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ