tekstowo.pl
1 455 658 tekstów w serwisie, 13 718 poszukiwanych i 917 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Hudy HZD - Tlen ft. Onar
Odsłon: 7252
Przejdź na stronę wykonawcy >
Edytuj tekst Tekst dodał(a): dariss45
Dodaj tłumaczenie Tłumaczenie dodał(a): brak
Edytuj teledysk Teledysk dodał(a): dariss45
Poleć:

Tekst piosenki:


[HUDY HZD] :

INTRO :

Wiesz znalazłem to bardzo dawno temu mój tlen moją pasję idę z nią cały czas to nie był 2012 nie było czapeczek z prostym daszkiem był brud były bloki to jest hip-hop stąd jestem sprawdź to !

[HUDY HZD SOLÓWKA] :

Urodziła mnie kobieta oddała mnie kobiecie wychowała mnie kobieta i te klatki ale one nimi też są przecież to było wtedy mówię jak na enpe musisz wierzyć dawno uwierzyłem w siebie tu siedem liczbą szczęścia a choć siedmiu żyć nikt nie ma chociaż spryt by lądować na czterech łapach mieć trzeba uczyły tego osiedla nie ściemniam pamiętam bardzo, a jeszcze jeden zwie to łajno,a poszarał go ten hardcore. porzuciłem szkołę to było bzdurą ziomek wśród dzieciaków w modzie przerwa worek czekając na dzwonek zadałem sobie pytanie co jest? i na bloki w przerwie wtedy było tu jak w gettcie, mogłem spaść jeszcze prędzej na szczęście odnalazłem wcześniej swój tlen rap grę to zacięcie i przeogromną chęć życia zacząłem pisać o tym jak tu wszystko zdycha tu nie było kolorowo choć ten sam promyk nam świta. Kitrałem kiepy na klatkach, wiesz gdzie tam w hydrancie do momentu kiedy nie znalazłem ich a strzykawkę pustą, brązowe gówno, bo jak takie miało nie być niejednego tu w dziewięćdziesiątym posłało do gleby. Starsi koledzy ziomek nie wzięli mnie w złą drogę, pisałem wbrew wszystkiemu, mówili nie ćpaj- nie tknąłem. Mówiłem że znam z opowieści będąc nasto-gnojem dziś już
paru z nich już nie ma taka chora losu kolej robię swoje podróż w tę stronę obrałem w porę satysfakcja i wspomnienia dają mi spojrzenie zdrowe ten dawny tlen dał mi moc w samodzielnym torze kto reprezentuje hip-hop jak nie ja? Ej, powiedz.

[REF] :

To mój tlen mogłem nie mieć go,nie życ,szorować gdzieś na dnie tu po powierzchni gleby. To mój tlen,mogłem odciąć się od niego porwałby mnie beton, tak ja dziś porywam beton.To mój tlen, co syci krew, wspiera oddech, dzięki niemu dalej żyć się chce feto życie godne, oddać tlen , oddać ziom swoją pasję farcik lecz ile można być na samym farcie?

[Onar PŁOMIEŃ81] :

Minęło już w chuj lat od kiedy puszczam to na podwórkach skurwysyny chciały mi to zabrać ale ja nie puszczam, tak trzymam się tej gry, ta gra trzyma mnie kolejny track, to wtem kolejna płyta , to mój tlen , zacząłem żyć nim gdzieś w latach dziewięćdziesiątych, szare bloki ulice, nie były tylko dla bezdomnych tu zaczął dąby dla tych którzy szlifowali skilsy nocą bombing ,raperzy didżeje i płyty, biboje i ich mapy, na szkołach ciemne grafiti mogłem zacząć od niczego i skończyć tu z niczym silny południowy wiatr gasi spore pole zniczy. w głębi tylko cierpki smak bo nie znamy wszystkich przyczyn nic nie dzieje się od tak wszystko ma swój cel możesz ćpać, możesz chlać,ale to nie mój tlen, tylko nie mów o osiedlach bez przyszłości , ta pasja to skarb , a hajs to tylko produkt uboczny. Wiem,że jestem mocny wokół tylko koka, forsa , świńskie ryje na prochach, od sławy mają pierdolca, nie mów ,że to ból,albo do rapu powrót, bo ten tlen mam od dawna w płucach jakbym miał nowotwór.

[REF] :
To mój tlen mogłem nie mieć go,nie żyć, szorować gdzieś na dnie tu po powierzchni gleby. To mój tlen,mogłem odciąć się od niego porwałby mnie beton, tak ja dziś porywam beton.To mój tlen, co syci krew, wspiera oddech, dzięki niemu dalej żyć się chce feto życie godne, oddać tlen , oddać ziom swoją pasję farcik lecz ile można być na samym farcie?
To mój tlen, to mój tlen

 

Poznaj historię zmian tego tekstu
Drukuj tekst
Rok powstania:

2012

Edytuj metrykę
Covery:

Hudy HZD, Onar

Płyty:

Historie z dna

Komentarze (1):

BlauT 06 sierpnia 2012 00:34
(+1) + -
Dużo błędów...:) np zamiast Widziałem wtedy...to jest kitrałem kiepy na klatkach,wiesz gdzie tam w hydrancie...lub wśrod dzieciaków w modzie przerwa, worek. dalej: odnalazłem wcześniej swój TLEN NIE CEL..Dalej : Ten dawny TLEN dał mi moc, Dalej: To mój tlen mogłem nie mieć go,nie żyć,szorować gdzieś na dnie tu...Dalej: To mój tlen,mogłem odciąć się od niego porwałby mnie beton, tak ja dziś porywam beton.To mój tlen, co syci krew, wspiera oddech, dzięki niemu dalej żyć się .... Dobra starczy chociaż jest jeszcze wielu błędów :)

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności