tekstowo.pl
1 456 110 tekstów w serwisie, 13 727 poszukiwanych i 791 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Diox - Muzyka Podwórkowa feat.Pezet
Odsłon: 7629
Przejdź na stronę wykonawcy >
Edytuj tekst Tekst dodał(a): FOCUS
Dodaj tłumaczenie Tłumaczenie dodał(a): brak
Edytuj teledysk Teledysk dodał(a): FOCUS
Poleć:

Tekst piosenki:


" Na podwórku gra rap nuta, ze mną moja grupa. Tu na murach graffiti, wolne style, w cieniu wieżowców. U swoich mamy respekt więc nie bierzemy sami. To nasza nisza. Podkręć muzykę.

Na podwórku gra rap nuta, ze mną moja grupa. Tu na murach graffiti, wolne style w cieniu wieżowców. U swoich mamy respekt więc nie bierzemy sami. To nasza nisza. Gram z boiska. "

Diox :
To muzyka podwórek , nie jebanych salonów , ty jak pragniesz salonów nie dotykaj mikrofonu Ty ! Pragniesz złota , nie bądź taki Salomon wyglądasz jak Filemon , a twoja gadka to kondom. My zrywamy skalp 1 ruchem pióra , a daj mi tylko bit box , a możesz nie włączać szurea . Od lat gramy hip-hop , chuj nas koniuktura .
To muzyka podwórek , którą słychać dziś w klubach . Muzyka małolackich snów - spełnienia . Muzyka przemyślanych słów wtedy i teraz i nawet kiedy nagrywamy hit to na lata , to nie hit tego lata . Ty weź wypierdalaj ! To lata w bramach na audio , mp3 , bo dzieciaki nie mają siana na audio - CD-czki . Nie mają siana ale styka im na teczki , to Logika Gry , czytaj Logika Osiedli !

Ref : To muzyka podwórek , klubów , bram , dla dobrych i złych dzieciaków jak ty i ja . Muzyka dla ziomów , pięknych pań , to muzyka podwórek ta muzyka to RAP ! x2

Pezet :
Rzadko mnie widzisz w świetle fleszy , ale wciąż rap mnie cieszy , nawet gdy robię MainStream , to nie jestem BackStreet boy , bity i teksty z stąd , skąd są najlepsi , nasz RAP jak Rock&Roll , nie jak beatels'i . To rap z podwórek , my gwiazdy osiedli i chuj w popkulture , tu masz miejskie legendy i nawet kiedy w moim rapie słyszysz nowe trendy . To tylko nowe brzmienia i patenty na wersy . Moje podwórko , miasto , whisky , Burbon . Tak spędzam Weekendy , trasa , impry , studio , zawsze pójdę tędy , choć ta droga nie jest krotką , ale wole mówić prawdę , zamiast robić z gęby gówno . To nie ważne , że zaliczysz w łóżku trójkąt , bo jak nie reprezentujesz możesz sobie robić HujHop . To muzyka dla podwórek , jak nie czujesz jej , to zdejmij garniturek i podnieś ręce w górę !

Ref :
To muzyka podwórek , klubów , bram , dla dobrych i złych dzieciaków jak ty i ja . Muzyka dla ziomów , pięknych pań , to muzyka podwórek ta muzyka to RAP ! x2

Diox:
To nie bum talala z wiejskiej dyskoteki , bum bap napierdala , Bum Bum , tak to leci . Osiedle czy klub , kumasz masz to albo nie masz , Jak masz cash to kup bilet , siemasz jest melanż . Na ławkę nie trzeba , bierz flaszkę na trzepak , masz szansę , weź sok tam jest niezła impreza . Nie spełnisz marzenia na ławce , pamiętaj . Pamiętaj o melanżu , melanż rzecz święta . Piątek , Sobota imieniny kota , wczoraj była środa , melanż , jest niedziela . Szybko mija czas , to logika gry w gramach . Ta muzyka to dowód , że nie damy się złamać . Od marzeń z podwórek , kaset na magnecie , do klubów gdzie tłum prawie nas na scenie gniecie . Bez względu na cenę showbiz i koniukturę . To marzenia , to sny , to Muzyka z Podworek !

Ref :
To muzyka podwórek , klubów , bram , dla dobrych i złych dzieciaków jak ty i ja . Muzyka dla ziomów , pięknych pań , to muzyka podwórek ta muzyka to RAP ! x2

" Na podwórku gra rap nuta, ze mną moja grupa. Tu na murach graffiti, wolne style, w cieniu wieżowców. U swoich mamy respekt więc nie bierzemy sami. To nasza nisza. Podkręć muzykę.

Na podwórku gra rap nuta, ze mną moja grupa. Tu na murach graffiti, wolne style, w cieniu wieżowców. U swoich mamy respekt więc nie bierzemy sami. To nasza nisza. Gram z boiska. "

 

Poznaj historię zmian tego tekstu
Drukuj tekst
Autor:

(brak)

Edytuj metrykę

Komentarze (1):

adisval 11 lutego 2012 13:40
(+1) + -
Nutka spoko ale twój tekst pełny jest błędów
zamiast turbo powinno być burbon
powinno być my jak beatelsi
i zaliczysz w łóżko trójkąt !

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ Polityka prywatności