tekstowo.pl
1 449 593 tekstów w serwisie, 13 618 poszukiwanych i 773 oczekujących
wyszukiwanie zaawansowane >
Przeglądaj wykonawców na literę
Arab x Comson - Oneshot
Odsłon: 6918
Przejdź na stronę wykonawcy >
Brak teledysku Dodaj teledysk
Edytuj tekst Tekst dodał(a): 3miasto
Dodaj tłumaczenie Tłumaczenie dodał(a): brak
Dodaj teledysk Teledysk dodał(a): brak
Poleć:

Tekst piosenki:


COMSON
Dudni basem czasem na całą klatkę choć w prawdzie to nie tak , że urządzam se prywatkę ,czuć Holandię choć to nie Amsterdam jest ,mówią nie pal jej i wymachują palcem.

ARAB
Bo chuja się znają , bo chuje nie palą , srają się staruchy o buchy rząd jest głuchy więc zaczynamy siać nić jak pająk.

COMSON
Mamy was w garści wjebaliście się gagadki mamy was dzieci w sieci jak spider-man gdzie takty codziennie ponad tym czym we łbie matrix co jest doktorku jestem jak królik baks w tym.

ARAB
Bo mam styl i nie będę miał kopii bo kurwa nie da się mnie podrobić , pozdro ziomal ale nie nagram z tobą bo nie nagrywam z raperem tylko nagrywam z osobą.

COMSON
Ej co jest kolo lolo spłoneło w trymiga , pierdolą w koło , że Comson to się miga , ja się nie ścigam na wyścigach o puchar o bucha na ruchach szybciej bym się poruszał (ZIOM BIJ NA ALARM)

ARAB
Bo pusta samara ale na kartce rym tłusty jak twoja stara , znów za majkiem Arab , ciągle ja rozpalam coś ci nie pasuje proste...

COMSON
Alej kusalam ja mam smaka na blanta jak zaraz się nie zjaram na bank majka wyłączam , czas na wiadrasta w miasta gdzie propaganda gada , że ganja to kwas ćpany w strzykawkach.

ARAB
Bo chuja się znają , bo chuje nie palą , srają się staruchy o buchy rząd jest głuchy więc zaczynamy siać nić jak pająk.2x

 

Poznaj historię zmian tego tekstu
Drukuj tekst
Rok powstania:

2013

Edytuj metrykę

Komentarze (0):

Zamknij

Największy serwis z tekstami piosenek w Polsce. Każdy może znaleźć u nas teksty piosenek, teledyski oraz tłumaczenia swoich ulubionych utworów.
Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodawania nowych tekstów, tłumaczeń i teledysków!

Reklama | Kontakt | FAQ