tekstowo.pl

Arab x Comson - Oneshot

Tekst piosenki:


COMSON
Dudni basem czasem na całą klatkę choć w prawdzie to nie tak , że urządzam se prywatkę ,czuć Holandię choć to nie Amsterdam jest ,mówią nie pal jej i wymachują palcem.

ARAB
Bo chuja się znają , bo chuje nie palą , srają się staruchy o buchy rząd jest głuchy więc zaczynamy siać nić jak pająk.

COMSON
Mamy was w garści wjebaliście się gagadki mamy was dzieci w sieci jak spider-man gdzie takty codziennie ponad tym czym we łbie matrix co jest doktorku jestem jak królik baks w tym.

ARAB
Bo mam styl i nie będę miał kopii bo kurwa nie da się mnie podrobić , pozdro ziomal ale nie nagram z tobą bo nie nagrywam z raperem tylko nagrywam z osobą.

COMSON
Ej co jest kolo lolo spłoneło w trymiga , pierdolą w koło , że Comson to się miga , ja się nie ścigam na wyścigach o puchar o bucha na ruchach szybciej bym się poruszał (ZIOM BIJ NA ALARM)

ARAB
Bo pusta samara ale na kartce rym tłusty jak twoja stara , znów za majkiem Arab , ciągle ja rozpalam coś ci nie pasuje proste...

COMSON
Alej kusalam ja mam smaka na blanta jak zaraz się nie zjaram na bank majka wyłączam , czas na wiadrasta w miasta gdzie propaganda gada , że ganja to kwas ćpany w strzykawkach.

ARAB
Bo chuja się znają , bo chuje nie palą , srają się staruchy o buchy rząd jest głuchy więc zaczynamy siać nić jak pająk.2x