tekstowo.pl

Alias - Moja cyganka

Tekst piosenki:


1.Stary cygan dziewkę młodą dziś poślubił ,stary cygan ją jaśminem złotem kupił,teraz płacze moje serce, teraz jestem w poniewierce i nie Tobie śpiewać rankiem słodkie wiersze teraz płacze moje serce, teraz jestem w poniewierce i nie dla mnie z tobą razem być.

Ref.Moja cyganko,moja cyganko... tyś już nie moją dzisiaj kochanką,moja cyganko moja cyganko tyś już nie moją dzisiaj kochanką.

2.Gdy wspominam z tobą chwile tak radosne ,gdy spoglądam na wstające rankiem słońce wtedy płacze moje serce wtedy jestem w poniewierce i nie tobie śpiewać rankiem słodkie wiersze wtedy płacze moje serce wtedy jestem w poniewierce i nie dla mnie z tobą razem być.

Ref.Moja cyganko,moja cyganko... tyś już nie moją dzisiaj kochanką,moja cyganko moja cyganko tyś już nie moja dzisiaj kochanką.

3.Już cyganie odjechali żółkną liście nasza miłość jak kropelka hen rozpryśnie i znowu płacze moje serce, znowu jestem w poniewierce i nie Tobie śpiewać rankiem słodkie wiersze, i i znowu płacze moje serce, znowu jestem w poniewierce i nie dla mnie z tobą razem być.